قیمت وکیل برای طلاق توافقی – وکیل ارزان برای طلاق توافقی - 5.0 از 5 از 15 آرا

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

بر طبق ماده 1 آیین نامه تعرفه حق الوکاله و هزینه سفر وکلای دادگستری مصوب 1385 و همچنین ماده 19 لایحه استقلال کانون وکلای دادگستری مصوب 1323، قرارداد حق الوکاله بین وکیل و موکل معتبر است. لذا هر آنچه وکیل و موکل در خصوص حق الوکاله توافق کنند ملاک عمل و معتبر می باشد. طلاق توافقی هم از این قاعده مستثناء نیست و هر آنچه بین وکیل طلاق توافقی و موکل توافق می شود مبنا آن است؛ از این روست که ممکن است هر وکیل یا موسسه حقوقی قیمتی خاص خود را برای هر پرونده و طلاق توافقی اعلام کند.

گروه وکلای پارسای با توجه به این که به صورت تخصصی با وکلای خانم و آقا بیش از دوازده سال است که بر امور خانواده (وکیل خانواده) تمرکز دارند و پرونده های متعدد و زیادی در این خصوص به ما مراجعه کرده اند. دستمزد وکیل برای طلاق توافقی را نازلترین قیمت تعیین کرده است و در کمترین زمان ممکن که رویه دستگاه قضایی اجازه بدهد کار را به انجام می رسانند. هزینه وکیل برای طلاق توافقی (حق الوکاله طلاق توافقی) برای هر وکیل 700 هزار تومان است و در حال حاضر در کمتر از یک هفته انجام خواهد شد. شایان ذکر است که امکان ثبت طلاق توافقی در تهران برای عزیزان ساکن کرج و حومه تهران نیز فعلا میسر است. با توجه به این که رویه دادگاه ها در مورد طلاق توافقی دستخوش تغییر با آخرین تغییرات سایت به روز رسانی می شود.

طلاق توافقی و مهریه

توصیه می شود برای اطلاعات کامل در مورد طلاق توافقی به لینک توضیحات کامل طلاق توافقی مراجعه شود و برای دانستن مزایای داشتن وکیل برای طلاق به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

در طلاق توافقی پس از توافق، زوجین با در دست داشتن عقدنامه یا رونوشت اخذ شده از دفترخانه ای که عقد کرده اند، شناسنامه و کارت ملی به دفتر وکیل مراجعه می کنند که در ابتدا توافقات ایشان صورتجلسه و به امضاء آن ها می رسد و وکالت از زن و شوهر اخذ می شود. تمام مراحل طلاق توافقی بدون حضور زوجین و توسط وکیل انجام خواهد شد. مشاوره حقوقی طلاق توافقی به صورت تلفنی رایگان است.

وکیل برای طلاق توافقی تهران و کرج      44963487 - 09122547699 – 09127923611 – 44033677

  

لینک های مرتبط:

مطالبه مهریه از وراث زوج در صورت فوت او در صورت وجود ارث

توضیحات کامل وکیل خانواده در خصوص "طلاق توافقی"(قسمت دوم)

آخرین مطالب