قیمت وکیل برای طلاق توافقی – وکیل ارزان برای طلاق توافقی - 5.0 از 5 از 12 آرا

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

بر طبق ماده 1 آیین نامه تعرفه حق الوکاله و هزینه سفر وکلای دادگستری مصوب 1385 و همچنین ماده 19 لایحه استقلال کانون وکلای دادگستری مصوب 1323، قرارداد حق الوکاله بین وکیل و موکل معتبر است. لذا هر آنچه وکیل و موکل در خصوص حق الوکاله توافق کنند ملاک عمل و معتبر می باشد. طلاق توافقی هم از این قاعده مستثناء نیست و هر آنچه بین وکیل طلاق توافقی و موکل توافق می شود مبنا آن است از این روست که ممکن است هر وکیل یا موسسه حقوقی قیمتی خاص خود را برای هر پرونده و طلاق توافقی اعلام کند.
گروه وکلای پارسای با توجه به این که به صورت تخصصی توسط وکلای خانم و آقا بیش از یک دهه است که بر امور خانواده (وکیل خانواده) تمرکز دارد و پرونده های متعدد و زیادی در این خصوص به ما مراجعه می کنند. دستمزد وکیل برای طلاق توافقی را نازلترین قیمت تعیین کرده است و در کمترین زمان ممکن که رویه دستگاه قضایی اجازه بدهد کار را به انجام می رسانند. برای اطلاع از هزینه وکیل برای طلاق توافقی (حق الوکاله طلاق توافقی) و هزینه های طلاق توافقی با ما تماس بگیرید.

طلاق توافقی و مهریه
توصیه می شود برای اطلاعات کامل در خصوص طلاق توافقی به لینک توضیحات کامل طلاق توافقی مراجعه شود و برای دانستن مزایای داشتن وکیل برای طلاق به این لینک و همچنین اطلاع از زمان انجام طلاق توافقی به این لینک مراجعه نمایید.
اگر به دنبال وکیل ارزان برای طلاق هستید و همچنین برای دانستن مراحل طلاق توافقی با وکیل و قیمت وکیل برای طلاق توافقی با ما تماس بگیرید.
مشاوره حقوقی طلاق توافقی رایگان است.

وکیل برای طلاق توافقی      44963487 - 09122547699 – 09127923611 – 44033677

 

لینک های مرتبط:

 مطالبه مهریه از وراث زوج در صورت فوت او در صورت وجود ارث

توضیحات کامل وکیل خانواده در خصوص "طلاق توافقی"(قسمت دوم)

آخرین مطالب