وکیل ایرانیان مقیم خارج از کشور در دعاوی خانواده (طلاق) و املاک موروثی – وکیل در ایران – وکیل در تهران - 5.0 از 5 از 16 آرا

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

امروزه بسیاری از هموطنان به دلایل خاص خود به صورت دائم یا موقت در کشور های خارجی اقامت دارند ولی بدیهی است که عمده آن ها علاقه فراوان به وطنانشان دارند و وابستگی های مالی و عاطفی بسیار وجود دارد. عده کثیری از ایرانیان مقیم خارج، دارای همسر ایرانی هستند که یا در ایران ازدواج کرده و به خارج از کشور رفته اند و یا این که در کشور محل اقامت ازدواج ایرانی کرده اند که ممکن است دچار اختلافات خانوادگی شوند و به دلیل دوری از ایران امکان مراجعه به دادگاه یا احقاق حق را نداشته باشند.

در این راستا وکلای گروه پارسای با سال ها تجربه در زمینه دعاوی خانوادگی خاصه خدمات ویژه به ایرانیان مقیم خارج آمادگی کامل برای قبول وکالت در این خصوص دارند.

توصیه می شود در صورت نیاز به مشاوره حقوقی با ما تماس بگیرید تا راهنمایی های اولیه انجام شود، در صورت لزوم و تمایل، وکالت شما عزیزان را در ایران در پرونده های چون طلاق توافقی، طلاق با داشتن حق طلاق (وکالت در طلاق)، طلاق از طرف مرد، طلاق از طرف زن، تنفیذ طلاق دادگاه های خارجی حتی ایام تعطیل، تمکین، ممنوع الخروجی، رفع ممنوع الخروجی، حضانت فرزندان، رابطه نامشروع و ... به عهده بگیریم.

شایان ذکر است که وکلای ما فقط دعاوی مربوط به تهران و شهرهای حومه را برای وکالت قبول می کنند. تماس با whatsApp ، imo و FaceTime امکان پذیر است.

(وکیل در ایران وکیل در تهران)          9122547699 - 09127923611 - 44963487 - 44033677

Vakil dar iran – vakil dar Tehran – talagh – xghr - vakil talagh - vakil iran - 

 

لینک های مرتبط:

آخرین مطالب