فقط تهران و کرج 021-44033677 021-44963487 026-34214440 026-34214441
قبول وکالت فقط برای تهران و کرج

قیمت وکیل برای طلاق توافقی – حق الوکاله طلاق توافقی با مشاوره

قیمت وکیل برای طلاق توافقی – حق الوکاله طلاق توافقی با مشاوره

  • ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • ۲۸ دی ۱۳۹۸
  • بدون نظر
  • 16370 بازدید

بر طبق ماده ۱ آیین نامه تعرفه حق الوکاله و هزینه سفر وکلای دادگستری مصوب ۱۳۸۵ و همچنین ماده ۱۹ لایحه استقلال کانون وکلای دادگستری مصوب ۱۳۲۳، قرارداد حق الوکاله بین وکیل و موکل معتبر است. لذا هر آنچه وکیل و موکل در خصوص حق الوکاله توافق کنند ملاک عمل و معتبر می باشد. قیمت وکیل برای طلاق توافقی هم از این قاعده مستثناء نیست و هر آنچه بین وکیل طلاق توافقی و موکل توافق می شود مبنا آن است؛ از این روست که ممکن است هر وکیل یا موسسه حقوقی قیمتی خاص خود را برای هر پرونده و طلاق توافقی اعلام کند.

گروه وکلای پارسای با توجه به این که به صورت تخصصی با وکلای خانم و آقا بیش از ۱۵ سال است که بر امور خانواده (وکیل خانواده) تمرکز دارند و پرونده های متعدد و زیادی در این خصوص به ما مراجعه کرده اند. قیمت وکیل برای طلاق توافقی را منصفانه تعیین کرده است و در کمترین زمان ممکن که رویه دستگاه قضایی اجازه بدهد کار را به انجام می رسانند.

حق الوکاله وکیل یا به عبارتی دستمزد وکیل پایه یک گروه پارسای برای طلاق توافقی به شرح ذیل است:

  1. در پرونده های وکالت در طلاق (حق طلاق) به صورت دادخواست طلاق توافقی پیگیری می شود. اگر زوجه گواهی عدم انصراف از طلاق را اخذ کرده باشد برای هر نفر حق الوکاله هر وکیل ۲ میلیون تومان و برای ۲ نفر با جمع هزینه ها ۴ میلیون تومان
  2. در طلاق توافقی که هر دو نفر (زن و شوهر) حضور دارند اگر قبلا گواهی عدم انصراف از طلاق را از مراکز غربالگری اخذ کرده باشند، حق الوکاله هر وکیل ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و برای ۲ نفر با جمع هزینه ها ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان

با توجه به این که رویه دادگاه ها در مورد طلاق توافقی دستخوش تغییر با آخرین تغییرات سایت به روز رسانی می شود.توصیه می شود برای اطلاعات کامل در مورد طلاق توافقی به لینک توضیحات کامل طلاق توافقی مراجعه شود و برای دانستن مزایای داشتن وکیل برای طلاق به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

در طلاق توافقی پس از توافق، زوجین با در دست داشتن عقدنامه یا رونوشت اخذ شده از دفترخانه ای که عقد کرده اند، شناسنامه و کارت ملی به دفتر وکیل مراجعه می کنند که در ابتدا توافقات ایشان صورتجلسه و به امضاء آن ها می رسد و وکالت از زن و شوهر اخذ می شود. تمام مراحل طلاق توافقی توسط وکیل در گروه وکلای پارسای انجام خواهد شد. البته توجه داشته باشید که مشاوره بهزیستی برای بسیاری از زوجین مفید بوده است و باعث کمک به حل اختلاف و جلوگیری از تصمیم های ناگهانی کرده است. مشاوره حقوقی طلاق توافقی به صورت تلفنی رایگان است.

برای اعطای وکالت دعاوی خانواده و ارث در تهران با ما تماس بگیرید (وکیل طلاق)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *