قبول وکالت فقط تهران و کرج تهـــران کـــــرج ۰۲۱-۴۴۰۳۳۶۷۷ ۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۰۲ ۰۲۶-۳۴۲۱۴۴۴۰ ۰۲۶-۳۴۲۱۴۴۴۱
عکس پس زمینه سایت وکلای پارسای عکس پس زمینه سایت عکس پس زمینه سایت

مشاوره حقوقی خانواده با وکیل طلاق

  • ۲۰ خرداد ۱۳۹۷
  • بروزرسانی: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
  • بدون نظر
  • 3 دقیقه
  • 13354 نفر

مشاوره حقوقی خانواده تلفنی گروه وکلای پارسای رایگان است. البته با این توضیح که فقط امکان پاسخگویی به یک سوال وجود دارد. ضمنا به دلیل کثرت مراجعات فقط پاسخگوی ساکنین تهران، حومه و کرج می باشیم. توصیه می شود که سایر هموطنان از وکلای شهر خود برای مشاوره حقوقی استفاده نمایند.

اما مشاوره حضوری در گروه وکلای پارسای با وکیل خانم یا آقا، مستلزم پرداخت حق المشاوره می باشد بدیهی است که محاسن مشاوره حقوقی خانواده به صورت حضوری، کامل تر و دقیق تر خواهد بود و وکیل طلاق با تمرکز بر روی صحبت های مشاوره گیرنده و پرسیدن سوالات متعدد از ایشان و اشراف به موضوع، بهترین راه حل را به موکل ارائه خواهد داد.

شایان ذکر است تمام وکلای خانم و آقا گروه وکلای پارسای به صورت تخصصی بر دعاوی خانوادگی تمرکز دارند و بیش از یک دهه است که به صورت حرفه ای با این دست از پرونده ها سر و کار داشته اند. اغراق نیست که بگوییم بیش از صد ها پرونده طلاق یکطرفه از سوی مرد، طلاق توافقی، طلاق از جانب زن، تمکین، مطالبه مهریه و … داشته ایم. شعبه ای از دادگاه خانواده در شهر تهران نیست که حداقل یک پرونده در آن جا نبوده باشد.

امروزه مشورت با متخصص هر رشته ای یک ضرورت انکار ناپذیر است. خاصه زمانی که قصد اقامه دعوی یا دفاع در پرونده ای را داشته باشیم. در این راه به اطلاعات پراکنده و جسته و گریخته نباید بسنده کرد. پرونده های مرتبط با طلاق پر از ظرایف و نکات حقوقی است. آشنایی با رویه قضایی و دادنامه های متعدد دادگاه های خانواده بدوی، دادگاه تجدید نظر، دیوان عالی کشور نقش بسیار کلیدی در چگونگی ارائه دلیل و اقامه دعوی و یا دفاع دارد.

مطلب مرتبط :   آيين نامه اجرايي قانون حمايت خانواده

در این سایت سعی شده است به زبان ساده – حتی الامکان – اطلاعات مفیدی در خصوص مسایل مالی و غیر مالی مرتبط با زوجیت و دعاوی خانوادگی با تکیه بر رویه قضایی در اختیار خوانندگان محترم قرار گیرد که عمدتا تجارب سالهای وکالت گروه وکلای پارسای می باشد.

به همه خوانندگان این سطور در راستای وجدان کاری شغل وکالت – که شرافت را وثیقه سوگند قرار دادند – گوشزد می شود که طلاق و مراجعه به دادگاه تنها درمان اختلاقات زناشویی نیست به تعبیر دیگر اولین راه حل در اختلاف ها، مراجعه به وکیل و دادگاه نیست در ابتدا نیاز است شما به مشاوره خانواده مراجعه نمایید و اگر مشکل شما حل نشد با وکیل مشاوره حقوقی خانواده انجام دهید. متاسفانه به ویژه زوجین جوان با اندک مشاجره ای تصمیم بر جدایی می گیرند و غالبا هم هر دو یا یکی از آن ها پشیمان می شوند. یادمان باشد که طلاق حلالی است که مبغوض پروردگار است. اگر همه را ه ها را پیموده اید و صلاح کار را در اقامه دعوی می دانید گروه وکلای پارسای آماده ارائه خدمات حقوقی تخصصی به هموطنان داخل و خارج از کشور در دعاوی خانوادگی می باشند.

می توانید مطلب را به اشتراک بگذارید
برای اعطای وکالت دعاوی خانواده و ارث در تهران و کرج با ما تماس بگیرید (وکیل طلاق)
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

... ...