برای تماس کلیک کنید 021-77938057 021-44033677 021-77910821 021-44963487
قبول وکالت فقط برای تهران

مشاوره حقوقی خانواده با وکیل طلاق – مشاوره حقوقی طلاق

مشاوره حقوقی خانواده با وکیل طلاق – مشاوره حقوقی طلاق

  • ۲۰ خرداد ۱۳۹۷
  • ۲۶ آبان ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 3848 بازدید
مشاوره حقوقی خانواده با وکیل طلاق – مشاوره حقوقی طلاق
4.7 (93.33%) 3 نظر

مشاوره حقوقی تلفنی گروه وکلای پارسای رایگان است. البته با این توضیح که فقط امکان پاسخگویی به یک سوال وجود دارد. ضمنا به دلیل کثرت مراجعات فقط پاسخگوی ساکنین تهران، حومه و کرج می باشیم. توصیه می شود که سایر هموطنان از وکلای شهر خود برای مشاوره حقوقی استفاده نمایند.

اما مشاوره حضوری در گروه وکلای پارسای با وکیل خانم یا آقا، مستلزم پرداخت حق المشاوره می باشد بدیهی است که محاسن مشاوره حقوقی به صورت حضوری، کامل تر و دقیق تر خواهد بود و وکیل طلاق با تمرکز بر روی صحبت های مشاوره گیرنده و پرسیدن سوالات متعدد از ایشان و اشراف به موضوع، بهترین راه حل را به موکل ارائه خواهد داد.

شایان ذکر است تمام وکلای خانم و آقا گروه وکلای پارسای به صورت تخصصی بر دعاوی خانوادگی تمرکز دارند و بیش از یک دهه است که به صورت حرفه ای با این دست از پرونده ها سر و کار داشته اند. اغراق نیست که بگوییم بیش از صد ها پرونده طلاق یکطرفه از سوی مرد، طلاق توافقی، طلاق از جانب زن، تمکین، مطالبه مهریه و … داشته ایم. شعبه ای از دادگاه خانواده در شهر تهران نیست که حداقل یک پرونده در آن جا نبوده باشد.

امروزه مشورت با متخصص هر رشته ای یک ضرورت انکار ناپذیر است. خاصه زمانی که قصد اقامه دعوی یا دفاع در پرونده ای را داشته باشیم. در این راه به اطلاعات پراکنده و جسته و گریخته نباید بسنده کرد. پرونده های مرتبط با طلاقپر از ظرایف و نکات حقوقی است. آشنایی با رویه قضایی و دادنامه های متعدد دادگاه های خانواده بدوی، دادگاه تجدید نظر، دیوان عالی کشور نقش بسیار کلیدی در چگونگی ارائه دلیل و اقامه دعوی و یا دفاع دارد.

در این سایت سعی شده است به زبان ساده – حتی الامکان – اطلاعات مفیدی در خصوص مسایل مالی و غیر مالی مرتبط با زوجیت و دعاوی خانوادگی با تکیه بر رویه قضایی در اختیار خوانندگان محترم قرار گیرد که عمدتا تجارب سالهای وکالت گروه وکلای پارسای می باشد.

به همه خوانندگان این سطور در راستای وجدان کاری شغل وکالت – که شرافت را وثیقه سوگند قرار دادند – گوشزد می شود که طلاق و مراجعه به دادگاه تنها درمان اختلاقات زناشویی نیست به تعبیر دیگر اولین راه حل در اختلاف ها، مراجعه به وکیل و دادگاه نیستدر ابتدا نیاز است شما بهمشاوره خانواده مراجعه نمایید و اگر مشکل شما حل نشد با وکیل مشاوره حقوقی انجام دهید. متاسفانه به ویژه زوجین جوان با اندک مشاجره ای تصمیم بر جدایی می گیرند و غالبا هم هر دو یا یکی از آن ها پشیمان می شوند. یادمان باشد که طلاق حلالی است که مبغوض پروردگار است. اگر همه را ه ها را پیموده اید و صلاح کار را در اقامه دعوی می دانید گروه وکلای پارسای آماده ارائه خدمات حقوقی تخصصی به هموطنان داخل و خارج از کشور در دعاوی خانوادگی می باشند.

برای اعطای وکالت دعاوی خانواده در تهران و کرج با ما تماس بگیرید (وکیل طلاق)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *