برای تماس کلیک کنید 021-44033677021-44963487
قبول وکالت و مشاوره فقط برای تهران و کرج

هزینه وکیل طلاق توافقی چقدر است؟

هزینه وکیل طلاق توافقی چقدر است؟

  • ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 124 بازدید
هزینه وکیل طلاق توافقی چقدر است؟
4.3 (86.67%) 3 نظر

همانطور که می دانید توافق فی ما بین وکیل و موکل و قرارداد آن ها دارای اعتبار قانونی است. بدیهی است که با توجه به نوع پرونده و شخصیت علمی و تجربی وکیل، حق الوکاله وکلا متفاوت می باشد. اما با توجه به این که گروه وکلای پارسای متخصص در امور خانواده و در پرونده های مرتبط به آن می باشند هزینه وکیل طلاق توافقی را منصفانه  برای این دست پرونده ها در نظر گرفته است که سعی می شود با بهترین کیفیت و در کمترین زمان – اگر زوجین تمایل داشته باشند – پرونده را به سر انجام و صدور رای برسانند.

در گروه وکلای پارسای اگر زن و شوهر هر دو نیاز به وکیل داشته باشند که بدون حضور ایشان از ابتدا تا انتها دادخواست طلاق توافقی ثبت گردد و مراحل طلاق توافقی و مشاوره تا صدور گواهی عدم امکان سازش (رای طلاق توافقی) انجام شود .
هزینه وکیل طلاق توافقی برای دو وکیل جمعا ۱٫۶۰۰٫۰۰۰۰ تومان حق الوکاله وکیل برای طلاق توافقی می باشد یعنی هر وکیل ۸۰۰٫۰۰۰ هزار تومان و اگر فقط یکی از زوجین نیاز به وکیل داشته باشد هزینه وکیل برای طلاق توافقی نهصد هزار تومان است.

هزینه وکیل طلاق توافقی و هزینه های جانبی :

حدود مبلغ ۱۶۰٫۰۰۰ هزار تومان هزینه دادرسی و دفتر خدمات الکترونیک است و ۶۰٫۰۰۰ هزار تومان هم هزینه مشاوره دادگاه می شود که جمع همه مبالغ یعنی حق الوکاله و سایر هزینه ها تا اخذ رای دادگاه بدون حضور زوجین ۱٫۸۲۰٫۰۰۰ هزار تومان است.

سوال می شود یک وکیل می تواند از جانب زوجین اعلام وکالت کند که در جواب باید گفت که امکان وکالت همزمان زن و شوهر در طلاق توافقی توسط یک وکیل وجود ندارد ولی یکی از زوجین می تواند وکیل اختیار کند و دیگری بدون وکیل همراه وکیل برای انجام مراحل طلاق توافقی حضور یابد.

آیا اجبار قانونی در گرفتن وکیل برای طلاق توافقی است؟ خیر. فقط در موردی که زوجه یا شخص دیگری از شوهر وکالت در طلاق دارد الزامی است که از جانب شوهر وکیل دادگستری اعلام وکالت نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با وکیل طلاق میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *