قبول وکالت فقط تهران و کرج تهـــران کـــــرج ۰۲۱-۴۴۰۳۳۶۷۷ ۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۰۲ ۰۲۶-۳۴۲۱۴۴۴۰ ۰۲۶-۳۴۲۱۴۴۴۱
عکس پس زمینه سایت وکلای پارسای عکس پس زمینه سایت عکس پس زمینه سایت

هزینه وکیل طلاق توافقی چقدر است؟

  • ۵ شهریور ۱۴۰۰
  • بروزرسانی: ۲۷ شهریور ۱۴۰۰
  • بدون نظر
  • 2 دقیقه
  • 26074 نفر

دستمرد وکیل برای طلاق توافقی در تهران و کرج

  • بدون حضور زوجین
  • ۱۰ تا ۲۰ روز کاری
  • برای دو وکیل با همه هرینه ها ۶/۰۰۰/۰۰۰تومان

همانطور که می دانید توافق فی ما بین وکیل و موکل و قرارداد آن ها دارای اعتبار قانونی است. بدیهی است که با توجه به نوع پرونده و شخصیت علمی و تجربی وکیل، حق الوکاله وکلا متفاوت می باشد. اما با توجه به این که گروه وکلای پارسای متخصص در امور خانواده و در پرونده های مرتبط به آن می باشند هزینه وکیل طلاق توافقی را منصفانه  برای این دست پرونده ها در نظر گرفته است که سعی می شود با بهترین کیفیت و در کمترین زمان – اگر زوجین تمایل داشته باشند – پرونده را به سر انجام و صدور رای برسانند.

هزینه وکیل طلاق توافقی یا همان حق الوکاله هر وکیل ۲ میلیون با جمع هزینه ها برای ۲ نفر ۴ میلیون پانصد. نصف مبلغ(دو میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان) در ابتدا و نصف دیگر پس از صدور رای قطعی دریافت میشود. مگر اینکه زوجین قبلا گواهی عدم انصراف از طلاق را از مرکز غربالگری گرفته باشند که در اینصورت حق الوکاله طلاق نفری۳ میلیون و پانصد هزار تومان است.

هزینه وکیل طلاق توافقی و هزینه های جانبی :

حدود مبلغ ۲۰۰ هزار تومان هزینه دادرسی و دفتر خدمات الکترونیک است و ۱۶۰هزار تومان هم هزینه مشاوره  و داوری دادگاه که همگی توسط ما پرداخت می شود. هزینه مشاوره بهزیستی، هزینه دادرسی و مشاوره دادگاه همه در دل حق الوکاله ذکر شده است.

مطلب مرتبط :   چگونه بفهمیم که از طریق اداره اجرای ثبت بابت مهریه ممنوع الخروج هستیم ؟

سوال می شود یک وکیل می تواند از جانب زوجین اعلام وکالت کند که در جواب باید گفت که امکان وکالت همزمان زن و شوهر در طلاق توافقی توسط یک وکیل وجود ندارد ولی یکی از زوجین می تواند وکیل اختیار کند و دیگری بدون وکیل همراه وکیل برای انجام مراحل طلاق توافقی حضور یابد.

آیا اجبار قانونی در گرفتن وکیل برای طلاق توافقی است؟ خیر. فقط در موردی که زوجه یا شخص دیگری از شوهر وکالت در طلاق دارد الزامی است که از جانب شوهر وکیل دادگستری اعلام وکالت نماید.

می توانید مطلب را به اشتراک بگذارید
برای اعطای وکالت دعاوی خانواده و ارث در تهران و کرج با ما تماس بگیرید (وکیل طلاق)
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

... ...