برای تماس کلیک کنید 021-44033677 021-44963487 021-77938057 021-77910821
قبول وکالت فقط برای تهران

هزینه وکیل طلاق توافقی چقدر است؟

هزینه وکیل طلاق توافقی چقدر است؟

  • ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • ۲ مرداد ۱۳۹۸
  • بدون نظر
  • 10088 بازدید
تمام مراحل طلاق توافقی در تهران بدون حضور زوجین و توسط وکیل پایه یک متخصص خانم و آقا پیگیری می شود. در صورت تمایل برای اطلاع از پروسه قانونی و هزینه با ما تماس بگیرید

همانطور که می دانید توافق فی ما بین وکیل و موکل و قرارداد آن ها دارای اعتبار قانونی است. بدیهی است که با توجه به نوع پرونده و شخصیت علمی و تجربی وکیل، حق الوکاله وکلا متفاوت می باشد. اما با توجه به این که گروه وکلای پارسای متخصص در امور خانواده و در پرونده های مرتبط به آن می باشند هزینه وکیل طلاق توافقی را منصفانه  برای این دست پرونده ها در نظر گرفته است که سعی می شود با بهترین کیفیت و در کمترین زمان – اگر زوجین تمایل داشته باشند – پرونده را به سر انجام و صدور رای برسانند.

هزینه وکیل طلاق توافقی یا همان حق الوکاله برای طلاق توافقی برای دو وکیل سه میلیون تومان است. مگر اینکه زوجین قبلا گواهی عدم انصراف از طلاق را از مرکز غربالگری گرفته باشند که در اینصورت حق الوکاله طلاق نفری یک میلیون تومان است.

هزینه وکیل طلاق توافقی و هزینه های جانبی :

حدود مبلغ ۱۶۰٫۰۰۰ هزار تومان هزینه دادرسی و دفتر خدمات الکترونیک است و ۸۰٫۰۰۰ هزار تومان هم هزینه مشاوره دادگاه که همگی توسط ما پرداخت می شود. هزینه مشاوره بهزیستی، هزینه دادرسی و مشاوره دادگاه همه در دل حق الوکاله ذکر شده است.

سوال می شود یک وکیل می تواند از جانب زوجین اعلام وکالت کند که در جواب باید گفت که امکان وکالت همزمان زن و شوهر در طلاق توافقی توسط یک وکیل وجود ندارد ولی یکی از زوجین می تواند وکیل اختیار کند و دیگری بدون وکیل همراه وکیل برای انجام مراحل طلاق توافقی حضور یابد.

آیا اجبار قانونی در گرفتن وکیل برای طلاق توافقی است؟ خیر. فقط در موردی که زوجه یا شخص دیگری از شوهر وکالت در طلاق دارد الزامی است که از جانب شوهر وکیل دادگستری اعلام وکالت نماید.

برای اعطای وکالت دعاوی خانواده در تهران و کرج با ما تماس بگیرید (وکیل طلاق)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *