برای تماس کلیک کنید 021-77938057 021-44033677 021-77910821 021-44963487
قبول وکالت فقط برای تهران

وکیل پایه یک برای طلاق

وکیل پایه یک برای طلاق

 • ۲۰ خرداد ۱۳۹۷
 • ۷ مرداد ۱۳۹۷
 • 4 نظر
 • 3957 بازدید
وکیل پایه یک برای طلاق
4.7 (93.33%) 3 نظر

متاسفانه همانطور که دیده و شنیده اید بعضی از دفاتر یا گروه های حقوقی از افرادی غیر وکیل – و لو دارای تحصیلات حقوقی – به جهت پاسخگویی و راهنمایی مراجعین استفاده می کنند و یا این که در عمل وکالت پرونده ها را به کارآموزان وکالت و یا وکلای تازه کار و مبتدی می سپارند. در گروه وکلای پارسای تمام مراحل اعم از مشاوره و قبول وکالت توسط وکیل پایه یک برای طلاق  ,خانم یا آقا با تجربه انجام می شود و مطلقا مسئولیت پرونده به کارآموزان یا تازه کاران سپرده نمی شود.

شایان ذکر است که وکلای گروه پارسای صرفا در دعاوی خانواده متمرکز می باشند و پرونده های با موضوعات دیگر را قبول وکالت نمی کنند و این بدین معنی است که تجربه و تخصص فراوان با توجه کثرت دعاوی در این زمینه دارند.

وکیل پایه یک برای طلاق توافقی

 وکیل مجرب برای طلاق توافقی تمام مراحل طلاق توافقی در دادگاه را بدون حضور موکل در شهر تهران در کمتر از یک هفته انجام می دهد و رای طلاق (گواهی عدم امکان سازش) را اخذ می کند. توجه داشته باشید که مدت مذکور ممکن است در آینده با توجه به تغییرات در روند طلاق توافقی توسط دادگاه های خانواده تغییر یابد بدیهی است که ما تابع دستگاه قضا خواهیم بود.

در صورتی که زوجه یا شخص دیگری وکالت در طلاق (حق طلاق) داشته باشد، در صورت کامل بودن متن وکالت در همان مدت مذکور و توسط وکلیل پایه یک دادگستری انجام خواهد شد.

طلاق توافقی در دوران عقد هم توسط وکلای گروه وکلای پارسای به صورت کاملا تخصصی انجام می شود. بدین صورت که اگر به هر دلیل زوجه در دوران عقد تمایل به حضور در دفترخانه نداشته باشد با توجه به راهکارهای قانونی بدون مراجعه به پزشکی قانونی رای طلاق توافقی بائن غیر مدخوله اخذ خواهد شد تا در آینده و پس از ثبت طلاق بتوانند شناسنامه خود را تعویض کنند.

طلاق از جانب زوج و طلاق از جانب زوجه هم از دیگر پرونده های است که توسط وکیل پایه یک برای طلاق در گروه پارسای به صورت حرفه ای و تخصصی خدمات حقوقی ارائه و قبول وکالت می کنند.

برای اعطای وکالت دعاوی خانواده در تهران و کرج با ما تماس بگیرید (وکیل طلاق)

4 پاسخ به “وکیل پایه یک برای طلاق”

 1. اسرا خانی گفت:

  سلام خسته نباشید من توی تلگرام بایه نفر چت کردم وهیچگونه رابطه ای نداشتیم والان شوهرم فهمیده میگه نمیخواکت دیگه ومیگه باید توافقی تموم کنیم ولی من قبول نمیکنم بنظرتون اگه دادگاه شکایت کنه جرم من چیه

  • گروه وکلای پارسای گفت:

   سلام
   اگر مدرک ایشان صرف تلگرام باشد آن هم با چت چون قابلیت بازیابی ندارد شکایت ایشان به جایی نمی رسد.

 2. مینا گفت:

  من بخاطر خیانت همسرم در خانه مادرم مستقر هستم و ایشان طلاق رو قبول نمیکنه.هیچ مدرکی جز شنود ندارم و می دونم به اون نمیشه استناد کرد.خیلی تلاش کردم برای ادامه زندگی اما دیگه نمیتونم با این قضیه کنار بیام.ایشون هیچ چارچوبی برای خودش نداره و واقعا نمیشه بهش اعتماد کرد.حالا میگه میخواد عدم تمکین بگیره و بعد بره اجازه ازدواج مجدد بگیره و طلاقمم نمی ده.اخه این چه قانونیه که من دستم به هیچ جا بند نیست.نمیتونم اعتماد کنم.نمیخوام زندگی کنم.خواهش می کنم کمکم کنید.

  • گروه وکلای پارسای گفت:

   سلام
   توصیه می کنیم که مشاوره حضوری با یک وکیل مجرب در امور خانواده داشته باشید تا با دانستن جزییات بیشتری راهکار مناسب به شما ارایه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *