وکیل برای طلاق توافقی - وکیل طلاق توافقی - وکیل طلاق توافقی در تهران - مشاوره حقوقی طلاق توافقی - وکیل برای طلاق توافقی در کرج - 4.9 از 5 از 49 آرا

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

حق الوکاله طلاق توافقی برای هر نفر 700 هزار تومان در تهران، کرج و در مدت 5 روز کاری است.

در مورد مراحل طلاق توافقی و شرایط آن، مدت زمان و سایر جزئیات به تفصیل در چهار قسمت با عنوان توضیحات کامل وکیل خانواده در مورد طلاق توافقی اطلاعات کامل جهت آگاهی موکلین و خوانندگان محترم ارائه شده است که توصیه می شود آن را مطالعه کنید و در صورت وجود سئوال یا ابهام با ما تماس بگیرید. مشاوره حقوقی تلفنی طلاق توافقی رایگان است.

وکلای خانواده گروه پارسای با سال ها تجربه در زمینه حقوق خانواده و پرونده های ناشی از زوجیت خاصه طلاق، آماده ارائه مشاوره حقوقی طلاق توافقی و اقسام دیگر طلاق می باشند ضمن این که مجددا به اقتضای تجربه و شرافت شغلی تاکید می کنیم که طلاق اولین راه حل برای اختلافات خانوادگی نیست؛ به کرات با پرونده هایی در خصوص طلاق توافقی و غیره مواجه بوده ایم که طرفین و به خصوص خانم ها بعد از طلاق از عجله ای که کردند پشیمان شده اند ولی به هر حال اگر به هر دلیل تصمیم به جدایی از طریق طلاق توافقی گرفتید حتما بودن وکیل برای طلاق توافقی برای انجام مراحل آن دارای مزایای فراوانی است که بهتر است برای اطلاعات بیشتر لینک زیر را مطالعه کنید.

وکیل برای طلاق توافقی وکیل طلاق

مزایای داشتن وکیل در طلاق توافقی

این روزها در جامعه، نشریات و حتی دادگاه ها، کیفیت انجام پرونده های طلاق توافقی محل بحث است و اختلاف نظر در این زمینه وجود دارد بعضی معتقدند که باید روند آن را طولانی کرد که شاید از درصد طلاق در کشور کاسته شود. ما وکلا نیز تابع دستگاه قضایی کشور برای رسیدگی به آن می باشیم در حال حاضر طلاق توافقی در شهر تهران کمتر از یک هفته انجام می شود ( این نوشته با تغییر در مراحل رسیدگی در دادگاه ها به روز رسانی می شود و عدم تغییر آن به منزله شرایط فعلی دادگاه ها می باشد.)

مدارک مورد نیاز طلاق توافقی : عقدنامه یا رونوشت، شناسنامه زوجین و کپی کارت ملی آنهاست به طور خلاصه طلاق توافقی به طلاقی اطلاق می شود که زن و شوهر بر سر جدایی و مسائل مالی و غیر مالی از ازدواج مثل مهریه، حضانت، نفقه توافق دارند.

باید به این نکته توجه داشت که برای ثبت هر نوع طلاق، اول می بایستی دادگاه در این خصوص رای صادر کند تا دفاتر طلاق آن را ثبت کنند و این گونه نیست که اگر زن و شوهری توافق بر جدایی داشته باشند می توانند بدون رای دادگاه به دفترخانه طلاق مراجعه کنند.

پس از توافق زوجین، هر دو یا وکلای آن ها به یکی از دفاتر الکترونیک قضایی مراجعه می کنند و دادخواست طلاق را ثبت می کنند و پس از ثبت و ارسال پیامک از سوی دادگاه، به شعبه تعیین شده برای طی مراحل و انجام مشاوره به دادگاه مراجعه می کنند.

توجه داشته باشید که رویه دادگاه های خانواده هر شهر متفاوت است و آنچه اینجا بیان می شود مربوط به شهر تهران است. تمامی مراحل طلاق توافقی حتی مشاوره دادگاه در صورت بودن وکیل، بدون حضور زوجین انجام می شود.

پس از صدور رای طلاق توافقی که گواهی عدم امکان سازش نامیده می شود زوجین 3 ماه فرصت دارند که برای ثبت طلاق به دفتر خانه مراجعه کنند. تا قبل از صدور رای دادگاه هر کدام از زوجین پشیمان گردد رای مذکور صادر نمی شود اما پس از صدور رای طلاق توافقی اگر زوج (شوهر) پشیمان گردد امکان ثبت طلاق توافقی بدون حضور او یا وکیل وی در دفترخانه طلاق وجود ندارد مگر این که زن وکالت در طلاق از جانب شوهر داشته باشد. اما در صورت پشیمانی زن پس از صدور حکم طلاق توافقی، ماده قانون حمایت خانواده این اجازه را به مرد و دفترخانه داده است که بدون حضور زن طلاق توافقی ثبت گردد.

برای دانستن بیشتر مراحل طلاق توافقی لینک آبی رنگ را کلیک کنید.

برای دانستن مراحل طلاق از طریق وکالت در طلاق لینک آبی رنگ را کلیک کنید.

برای اطلاع از حق الوکاله و هزینه های طلاق توافقی لینک آبی رنگ را کلیک کنید.

برای اطلاع از جزئیات بیشتر در مورد وکیل برای طلاق توافقی در تهران و مشاوره حقوقی تلفنی و اطلاع از هزینه های وکیل طلاق توافقی در تهران می توانید با شماره های 09122547699 – 09127923611 – 44963487 – 44033677 تماس بگیرید.

                      

لینک های مرتبط:

توضیحات کامل وکیل خانواده در خصوص "طلاق توافقی"(قسمت اول)

طلاق توافقی چقدر طول می کشد؟ (وکیل خوب برای طلاق توافقی)

طلاق توافقی در دوران عقد، باکره نبودن و ترس از پزشکی قانونی

 

اگر زوجین هر دو یا یکی از آن ها خارج از کشور باشند، طلاق توافقی به چه صورت انجام می شود؟

آخرین مطالب