قبول وکالت فقط تهران و کرج تهـــران کـــــرج ۰۲۱-۴۴۰۳۳۶۷۷ ۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۰۲ ۰۲۶-۳۴۲۱۴۴۴۰ ۰۲۶-۳۴۲۱۴۴۴۱
عکس پس زمینه سایت وکلای پارسای عکس پس زمینه سایت عکس پس زمینه سایت

بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران و کرج

 • ۹ فروردین ۱۴۰۰
 • بروزرسانی: ۱۷ فروردین ۱۴۰۰
 • 15 نظر
 • 6 دقیقه
 • 27900 نفر

وکیل طلاق توافقی در تهران و کرج

 • بدون حضور زوجین در دادگاه
 • حدود ۱۰ تا ۲۰ روز کاری( زمان تعیین شده وابسته به دادگاه و تقریبی است)
 • دستمرد هر وکیل ۲/۵۰۰ برای دو وکیل با جمع هزیته ها صفر تا صد ۵/۵۰۰ که نصف آن در ابتدا و نصف دیگر پس از صدور رای طلاق و تحویل دریافت میشود.
 • توجه داشته باشد از مراحل طلاق توافقی بدون مراجعه زوجین در مجتمع قضایی خانواده در مدت زمان حدودی و تقربی ۱۰ تا ۲۰ روز کاری توسط دو وکیل پایه یک دادگستری با مبلغ گفته شده انجام خواهد شد.
 • اگر شوهر نباشد و زن وکالت طلاق داشته باشد کل هزینه و حق الوکاله دو وکیل ۵ میلیون و پانصد هزار تومان است.اما اگر زن و شوهر با هم و با مدارک به دفتر ما مراجعه کنند کل هزینه ها تا گرفتن رای قطعی ۵ میلیون پانصد هزار تومان است.

به روز رسانی در تاریخ پنج شنبه ۲۷ ام خرداد ۱۴۰۰

در مورد طلاق توافقی و شرایط طلاق توافقی، مدت زمان و سایر جزئیات به تفصیل در مطالب مختلف سایت خصوصا مطلب طلاق توافقی توضیح داده شده است. علاقه مندان می توانند به لینک آبی رنگ مراجعه کند. که توصیه می شود آن را مطالعه کنید و در صورت وجود سئوال یا ابهام با ما تماس بگیرید. مشاوره حقوقی تلفنی طلاق توافقی رایگان است.

وکلای خانواده گروه پارسای با سال ها تجربه در زمینه حقوق خانواده و پرونده های ناشی از زوجیت خاصه طلاق، آماده ارائه مشاوره حقوقی وکیل برای طلاق توافقی و اقسام دیگر طلاق می باشند ضمن این که مجددا به اقتضای تجربه و شرافت شغلی تاکید می کنیم که طلاق اولین راه حل برای اختلافات خانوادگی نیست.
به کرات با پرونده هایی در خصوص طلاق توافقی و غیره مواجه بوده ایم که طرفین و به خصوص خانم ها بعد از طلاق از عجله ای که کردند پشیمان شده اند ولی به هر حال اگر به هر دلیل تصمیم به جدایی از طریق طلاق توافقی گرفتید حتما بودن وکیل برای طلاق توافقی برای انجام مراحل آن دارای مزایای فراوانی است که بهتر است برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

وکیل برای طلاق توافقی (وکیل طلاق توافقی)

مزایای داشتن وکیل طلاق توافقی

این روزها در جامعه، نشریات و حتی دادگاه ها، کیفیت انجام پرونده های طلاق توافقی محل بحث است و اختلاف نظر در این زمینه وجود دارد بعضی معتقدند که باید روند آن را طولانی کرد که شاید از درصد طلاق در کشور کاسته شود. ما وکلا نیز تابع دستگاه قضایی کشور برای رسیدگی به آن می باشیم

مطلب مرتبط :   طلاق توافقی و ابراء ذمه زوج برای قسمتی از مهریه

اما صادقانه با موکلین و متقاضیان طلاق توافقی اینکه ما شعاری داریم که در زمان مراجعه زوجین و هنگام نوشتن توافقات ایشان در صدر فرم مربوطه نوشته ایم ” طلاق توافقی اولین راه حل اختلافات نیست و هیچ زنذگی مشترکی ایده آل محض نیست”

واقعیت این است که برای زندگیمان و سرنوشت فرزندانمان ،خوذمان دلمان-  به تعبیر عامیانه- شور بزند و بسوزد از وکیل دادگستری، قاضی دادگاه خانواده انتظار معجزه و وساطت و حل مشکلات نداشته باشید. به هیچ عنوان ما وکلا و قضات محترم مشاورین خانواده خوبی نیستیم. بهتر است از مشاوران متخصص و با تجربه و معتمدین در اقوام و آشنایان طلب هم فکری کنیم. بگذریم…

داشتن وکیل طلاق در بعضی موارد الزامیست مثل جایی که شوهر وکالت طلاق به زوجه یا شخص دیگری داده باشد این وکالت برای طلاق میتواند به صورت وکالتنامه طلاق باشد یا شرط ضمن عقد نکاح مندرج در سند ازدواج، در این موارد وجود وکیل پایه یک دادگستری به جهت طی مراحل طلاق الزامی است. اما در سایر موارد فعلا با قوانین جاری اختیاری است. پر واضح که از مزایای وکیل طلاق توافقی در تهران ضمن سرعت بخشیدن به کار موجب حفظ حقوق موکل خواهد شد. و موکل را از معطلی در دادگاه ها ، استرس، جرو بحث و ازدیاد تنشها و بی حرمتی های احتمالی بعضی روجین حفط میکند. واقعیت این است که برای خیلی آبرومندان مواجهه با آشنایان و اقوام در دادگاه خانواده بسیار آزار دهنده است. اما معایب داشتن وکیل برای طلاق توافقی دو مورد است اول آب به آسیاب زوجینی میریرد که از سر عصبانیت و … تصمیم هیجانی برای طلاق گرفته اند و دوم اینکه فرصت و مجال حرف زدن رودروی زوجین را در آخرین روزهای زندگی مشترک از ایشان سلب میشود البته این موضوع بسته به هر زوجینی ممکن است فرق کند.

مدارک مورد نیاز طلاق توافقی 

 عقدنامه یا رونوشت، شناسنامه زوجین و کپی کارت ملی آنهاست به طور خلاصه طلاق توافقی به طلاقی اطلاق می شود که زن و شوهر بر سر جدایی و مسائل مالی و غیر مالی از ازدواج مثل مهریه، حضانت، نفقه توافق دارند.

باید به این نکته توجه داشت که برای ثبت هر نوع طلاق، اول می بایستی دادگاه در این خصوص رای صادر کند تا دفاتر طلاق آن را ثبت کنند و این گونه نیست که اگر زن و شوهری توافق بر جدایی داشته باشند می توانند بدون رای دادگاه به دفترخانه طلاق مراجعه کنند.

مطلب مرتبط :   بخشیدن مهریه و هر آنچه در خصوص آن باید بدانید

پس از توافق زوجین، هر دو یا وکلای آن ها به یکی از دفاتر الکترونیک قضایی مراجعه می کنند و دادخواست طلاق را ثبت می کنند و پس از ثبت و ارسال پیامک از سوی دادگاه، به شعبه تعیین شده برای طی مراحل و انجام مشاوره به دادگاه مراجعه می کنند.

توجه داشته باشید که رویه دادگاه های خانواده هر شهر متفاوت است و آنچه اینجا بیان می شود مربوط به شهر تهران است.

پس از صدور رای طلاق توافقی که گواهی عدم امکان سازش نامیده می شود زوجین ۳ ماه فرصت دارند که برای ثبت طلاق به دفتر خانه مراجعه کنند. تا قبل از صدور رای دادگاه هر کدام از زوجین پشیمان گردد رای مذکور صادر نمی شود اما پس از صدور رای طلاق توافقی اگر زوج (شوهر) پشیمان گردد امکان ثبت طلاق توافقی بدون حضور او یا وکیل طلاق توافقی (وکیل برای طلاق توافقی) در دفترخانه طلاق وجود ندارد مگر این که زن وکالت در طلاق از جانب شوهر داشته باشد. اما در صورت پشیمانی زن پس از صدور حکم طلاق توافقی، ماده قانون حمایت خانواده این اجازه را به مرد و دفترخانه داده است که بدون حضور زن طلاق توافقی ثبت گردد.

وکیل طلاق توافقی گروه وکلای پارسای برای ما چه می کند؟

با مراجعه زن و شوهر به یکی از دفاتر وکالت ما در تهران  یا کرج و اصرار آنها بر جدایی و قطعی بودن تصمیم ایشان، طی صورتجلسه ای توافق های آنها مکتوب می شود. همانطور که می دانید توافق بر سر مهریه،نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزندان و نحوه ملاقات و نفقه ایشان الزامی است. پس از آن امضاء وکالتنامه از زوجین اخذ می شود و در بازه زمانی ۱۰ الی ۲۰ روزه بدون حضور زوجین کلیه مراحل طلاق تا اخذ رای قطعی توسط وکلای دادگستری اخذ خواهد شد. اگر زوجین بخواهند از سامانه تصمیم و ثبت دادخواست طلاق توافقی اقدام کنند. مراجعه به مرکز غربالگری و مشاوره الزامی است.

وکیل پایه یک دادگستری نه کارآمور وکالت و یا وکیل پایه دوم

مطابق مقررات وکالت در دعاوی طلاق در صلاحیت وکیل پایه یک دادگستری است. بنابراین غیر وکیل رسمی – حتی با داشتن وکالت محضری- و همچنین وکلای پایه ۲ و کارآموزان حق قبول وکالت طلاق را ندارند.

می توانید مطلب را به اشتراک بگذارید
برای اعطای وکالت دعاوی خانواده و ارث در تهران و کرج با ما تماس بگیرید (وکیل طلاق)
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. مرتضی

  سلام
  آیا روزهای پنج شنبه هم حضور دارید؟

  1. گروه وکلای پارسای

   سلام و عرض وقت بخیر؛ بله روزهای پنج شنبه از ساعت ۹ الی ۱۴ در دفتر غرب تهران

 2. دنيا

  سلام خسته نباشيد من و همسرم تحت هيچ شرايطي سازش نداريم و همسرم امروز گفتن در خواست طلاق دادن و يك ماهه كارمون تموم ميشه.الان نميدونم چه درخواستي دادن كه با اين مدت كوتاه تموم ميشه و اگر توافقي بوده باشه درخواستشون مهريه من و اساسيه منزل و…چي ميشه البته در مورد بچه هم خودش گفته ٧سال دست خودت باشه بعد از ٧سال ميگيرمش ازت.الان هم كه منزل پدرم هستم هزينه و خرج پسرم رو هم بايد پرداخت كنه يا خير من بايد براي هزينه فرزندم تا روز دادگاه صبر كنم

  1. گروه وکلای پارسای

   سلام
   طلاق توافقی بدون رضایت شما بر اصل موضوع و مشخص شدن امور مالی مثل مهریه نفقه و اجرت المثل و امور غیر مالی مثل حضانت امکان پذیر نیست نگران نباشید

 3. رضا

  با سلام

  آیا وکالت شهرستان هم قبول میکنید؟

  1. گروه وکلای پارسای

   درود بر شما
   فقط کسانی که بخواهند طلاق توافقی در تهران یا کرج انجام شود حتی اگر عقدنامه مربوط به شهرستان باشد توسط ما انجام می شود

 4. هانیه

  سلام
  خسته نباشید

  واقعا طلاق توافقی تو ده روز کاری انجام میشه؟

  1. گروه وکلای پارسای

   سلام
   در تهران حدود زمان تقریبی ۱۰ الی ۲۰ روز کاری با وکیل البته

 5. فاطمه ز

  ضمن تشکر از راهنمایی های شما
  سلام ،اگه نتونم از منزل خارج بشم، چطور غیر حضوری درخواست وکیل کنم؟همسرم اجازه نمیده از منزل بیرون برم، لطفا راهنمایی کنید.

 6. فاطمه رسولی

  سلام وقت بخیر من تهران هستم و قراره طلاق توافقی بگیریم سوالم اینه که اگر از وکلا شما کمک بگیریم برای هرچه زودتر تموم شدن این طلاق دیگه نیاز نیست حتی زوجه به پزشک قانونی مراجعه کنه برای سلامت بکارت؟۰

  1. گروه وکلای پارسای

   سلام
   اگر زوجه اعلام کند باکره است حتما برای معاینه به پزشکی قانونی میرود
   حدود ۱۰ تا ۲۵ روز کاری

 7. سوگند

  سلام و عرض ادب
  نمی دانم ولی امیدوارم مسیج من را بخوانید و اگر امکان دارد محبت کنید و پاسخ من را بدهید. همسر من به سفارت ایران در این کشور که ما زندگی می کنیم رفته است و وکالت داده برای طلاق و من قرار است تا ماه آینده به ایران بیایم برای انجام طلاق ولی همسرم نمی تواند همراه من به ایران بیایید و وکالت داده است. لطفا محبت کنید و من را مطمین که آیا وکالت او از طریق سفارت ایران در اینجا و من فقط خودم بیایم و البته با شناسنامه و کارت ملی او و خودم کافی است؟ببخشید تکرار می نویسم فقط بگویم او نمی یایید و من می خواهم کار طلاق را انجام بدهم و برگردم. ایا نکته ای را ما فراموش کرده ایم؟ زیرا تصور این که با این هزینه ها بیاییم ایران و بعد ناقص باشد مدرک ای در حد جنون خواهد بود. بسیار بسیار از شما تشکر می کنم که با پاسخ خود حال یک انسان را خوب می کنید و قلب او را مطمین در شرایط سخت. امیدوارم البته که محبت شما است که من پاسخ شما را ببینم.
  ممنون

  1. گروه وکلای پارسای

   سلام
   اگر وکالت داده شده از سوی همسر در سفارت ایران کامل باشد مشکلی نیست
   متن پیش فرض سامانه میخک وزارت امور خارجه وکالت در اسقاط تجدید نظر و فرجام خواهی ندارد به متن اضافه کنید

 8. حسن فکری

  سلام و عرض ادب پسر من با همسرش به نتیجه طلاق توافقی رسیده اند و پدر دختر میگه ما بدون ثبت اقرار نامه در دفترخانه طلاق بگیریم میخواهم بدانم وقتی قاضی رای به طلاق میدهد و بدون دفتر خانه ما طلاق میگیریم آیا دختر بعد از گذشت زمان میتواند مجددا” ادعای مهریه نماید ؟

  1. گروه وکلای پارسای

   سلام
   اگر رای دادگاه گرفتید لزوما ثبت طلاق باید در دفتر رسمی طلاق باشد در غیر اینصورت اساسا جرم است
   زوجه اگر باکره یا یائسه نباشد در ایام عده میتواند به آنچه بخشیده رجوع کند و البته بعدا مرد هم میتواند طلاق را بر هم بزند

... ...